Двоповерхові квартири в Чернівцях

Мати стильну квартиру, яка б відповідала європейським стандартам і була максимально комфортною для життя, мріє кожна сучасна людина. Саме таке житло пропонує українцям та гостям країни будівельна компанія «Будмонтаж-2001», яка зводить прекрасні комплекси для затишного життя в комфортабельних районах міста Чернівці з чудовою інфраструктурою.

Так, одним з найяскравіших проектів компанії є ЖК “Зоряний”, що складається з трьох багатоповерхівок, дві з яких вже мають своїх власником. Останній – третій корпус – тільки планують здати в експлуатацію. Він зручний, модний, сучасний і має у своєму складі приголомшливі 2-рівневі квартири, які з кожним роком стають все популярнішими серед жителів нашого міста. На офіційному сайті проекту ви можете детальніше ознайомитися з варіантами і дізнатися про процедуру купівлі-продажу.

Чому варто купити двоповерхову квартиру в мікрорайоні «Зоряний»?

Все житло, побудоване в рамках реалізації проекту ЖК «Зоряний», відносять до об’єктів преміум-класу. Вони сконструйовані за чіткими кресленнями і мають індивідуальне планування, модний дизайн і декор як з позиції екстер’єру, так і всередині приміщень. Так, двоповерхові квартири в м. Чернівці, наша будівельна компанія здає покупцям вже з готовим ремонтом. Крім того, кожна квартира підключена до багатофункціональної системи «Розумний дім», яка додатково турбується про безпеку і комфорт проживання і в рази економить витрати на енергоресурси.

Також варто відзначити:

  •         прекрасну інфраструктуру біля комплексу;
  •         автономну електростанцію на території;
  •         підвищену систему безпеки і не тільки.

Щодо самих квартир, то з всередині вони виглядають як справжній пентхаус, тільки в міні-версії. Просторі кімнати, великі вікна, сучасне оздоблення, європейська фурнітура і т. д. – ви неодмінно закохаєтесь у житло від компанії «Будмонтаж-2001» і захочете купити двоярусну квартиру для себе і своєї сім’ї.

Дбайте про майбутнє спільно з досвідченим забудовником!

Придбати незрівнянні дворівневі квартири в Чернівцях запрошує компанія-забудовник «Будмонтаж-2001». Європейська якість, офіційні гарантії, лояльна клієнтська політика, різні види оплати – кредити, розстрочки. Знайомтеся з комплексом і вибирайте двоповерхові варіанти для комфорту і благополуччя своїх близьких.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.