Мікрорайон “Зоряний” – електрифікована новобудова в Чернівцях

Ціни на газ в Україні досить високі і змушують більшість людей економити на опаленні з ризиком для здоров’я. Додатково вони забирають вагому частину сімейного бюджету, яку можна було б витратити на інші потрібні речі – продукти, одяг, відпочинок і не тільки. Тому сучасні будівельні компанії стали враховувати цей фактор при зведенні житлових приміщень і робити їх повністю електрифікованими.

До таких забудовників ставитися і ТОВ “БУДМОНТАЖ-2001”. Наприклад, останній проект компанії – чудовий мікрорайон «Зоряний» в місті Чернівці, реалізований за останніми будівельними технологіями. Так, кожна електрифікована новобудова комплексу відповідає актуальним вимогам до інженерних комунікацій і забезпечена системами, які в рази підвищують рівень безпеки проживання. Це ще один плюс того, що будинки не підключені до газу, тому не варто турбуватися про витік та інші можливі небезпеки.

Розглянути МК «Зоряний» і більше дізнатися про переваги проживання в елітних квартирах комплексу можна на офіційному сайті проекту. Тому, якщо ви бажаєте купити квартиру в новобудові в м. Чернівці, – неодмінно відвідайте інтернет-ресурс і виберіть відповідний варіант.

Три тарифи обліку електроенергії

Дана новобудова Чернівців від компанії «Будмонтаж-2001» має електричне опалення та перелік інших переваг. Так, будинки в цілому оснащені сучасними електромережами, а в кожній квартирі знаходиться лічильник, який фіксує три тарифи обліку електроенергії, а саме:

  •         день;
  •         ніч;
  •         година пік.

Такий підхід розглядається як суттєва економія і дозволяє зменшити витрати за комунальні послуги.

Додатково при покупці варто врахувати прекрасну інфраструктуру, близькість до історичного центру міста, дизайнерське оформлення території комплексу і т. д.

Вибирайте житло від професіоналів!

Досвідчений забудовник «Будмонтаж-2001», який більше 20 років зводить шикарні будинки європейської якості, пропонує ознайомитися з плануванням квартир і купити житло в ЖК «Зоряний». Індивідуальний підхід до кожного замовника, можливість оплати частинами і не тільки. Знайомтеся з електрифікованою новобудовою в Чернівцях та вигідно вкладайте в нерухомість і власне комфортне майбутнє!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.