Новобудови в Чернівцях – комфортне житло для сучасних людей

Жити в комфортних умовах – мрія багатьох громадян країни, які турбуються про своє майбутнє і благополуччя сім’ї. Знаючи про це, будівельна компанія «Будмонтаж-2001» спроектувала в місті Чернівці прекрасний житловий комплекс «Зоряний», що складається з 3-х будинків.

Так, перші два вже успішно введені в експлуатацію і радують своїх господарів європейською якістю, вишуканим стилем, внутрішніми зручностями. Щодо третього, то він складається з 136 квартир і в недалекому майбутньому буде готовий приймати своїх постояльців. Саме зараз є шанс скористатися продажем квартир цього будинку і надалі спокійно насолоджуватися гідними умовами проживання.

Чому варто звернути увагу на нові квартири ЖК «Зоряний»?

Кожна квартира в новобудові від забудовника «Будмонтаж-2001» спроектована професіоналами з урахуванням європейських стандартів. Але в той же час, компанією передбачена можливість перепланування, за бажанням клієнта. Додатково, купуючи житло в ЖК «Зоряний», можна розраховувати на наступні переваги, а саме:

  • інфраструктуру, що максимально задовольняє необхідні базові потреби всіх членів сім’ї;
  • надійну систему безпеки – цілодобове відеоспостереження, паркінг;
  • внутрішні зручності: безшумні ліфти, Інтернет, кабельне телебачення і багато іншого ;
  • сучасний дизайн квартир і комплексу в цілому, красива архітектура;
  • надійні технології будівництва, з урахуванням тепло- і звукоізоляції, сейсмічної міцності.

На території комплексу розміщена власна трансформаторна підстанція, яка повністю забезпечує квартири електрикою. Це дало можливість відмовитися від газопроводу. Комунальні системи, що працюють від підстанції, надійно функціонують, подаючи в будинку світло, тепло, гарячу воду.

Поблизу ЖК «Зоряний» знаходяться школи, дитячі садки та майданчики для ігор, магазини, салон краси, аптека і багато інших потрібних установ і будівель.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.