Сейсмостійке житло в м. Чернівці

Купуючи житло для себе чи своєї сім’ї, кожен сподівається на те, що будинок стане для нього справжнім притулком від всіляких неприємностей, непередбачених ситуацій, а також самим улюбленим місцем перебування, яке завжди буде хотітися повертатися, особливо після важкого робочого дня. Подарувати таке відчуття захищеності, затишку і комфорту може квартира в Чернівцях від досвідченого забудовника-компанії “Строймонтаж-2001”. Так, в ЖК “Мікрорайон Зоряний” можна придбати сучасне сейсмостійке житло європейського рівня за об’єктивною ціною.

На офіційному онлайн-ресурсі проекту всі бажаючі можуть докладніше дізнатися про комплекс, особливості його побудови, інфраструктуру, наявні переваги і не тільки. Також пропонується, в разі необхідності, скористатися допомогою менеджерів, задавши їм всі питання, що цікавлять.

Стійкість до землетрусів – чому це важливо?

Чернівці історично відносять до потенційно-небезпечної території. Так, виходячи з даних сейсмічного районування Буковини, місто розташоване в зоні, яка схильна до семибальних землетрусів за шкалою Ріхтера. Знаючи про ці особливості території, компанія «Будмонтаж-2001» прагне зводити надійні будинки, в яких би кожна людина відчувала себе спокійно і безпечно. Досягти цієї мети забудовнику допомагають сучасні технології будівництва, в основі яких активне використання монолітних каркасів і не тільки.

Додатково варто відзначити і такі особливості, які неодмінно вплинуть на бажання купити новобудову в ЖК «Мікрорайон Зоряний», а саме:

  •         чудову інфраструктуру і розміщення;
  •         стильний підхід до архітектури та дизайну;
  •         надійну систему безпеки;
  •         ефективну роботу власної трансформаторної підстанції.

До комплексу також підключена система «Розумний Дім». Тому знайомтеся ближче з проектом і приймайте рішення купити надійне європейське житло.

Бажаєте купити нерухомість в Чернівцях – вибирайте Мікрорайон “Зоряний”!

Придбати житло в будівлі з монолітним каркасом – прекрасне рішення для тих, хто знає про можливу сейсмічну активність регіону і піклується про благополуччя своїх близьких. Гнучка система виплат, професійний супровід на кожному етапі співпраці, об’єктивна вартість. Вибирайте комфортабельні квартири і насолоджуйтеся домашнім затишком!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.