ЖК «Зоряний» – високі стандарти будівництва

Житловий комплекс «Зоряний» від забудовника «Будмонтаж-2001» – нова історія в зведенні сучасних багатоповерхових будинків за європейськими стандартами.

Комфортний, стильний, розташований в прекрасному місці – він нікого не залишить байдужим. Тому, якщо Ви збираєтеся купити квартиру в Чернівцях, то Вам обов’язково варто звернути увагу на дану новобудову.

Так, МК «Зоряний» представляє собою споруду 3-х будинків, два з яких вже успішно введені в експлуатацію і радують своїх господарів. Залишився останній – 136-квартирний! Чому Вам не варто упускати свій шанс – давайте розглянемо далі.

Переваги ЖК «Зоряний»

Отже, всі будівлі ЖК «Зоряний» повністю електрифіковані, тому підключення до газових мереж відсутнє. Це можливо, завдяки власній трансформаторній підстанції. Опалювальні та інші комунальні системи, підключені до неї, надійно функціонують, забезпечуючи жителів квартир такими необхідними речами як гаряча вода, освітлення, тепло.

Додатково варто відзначити:

  •  Надійні технології будівництва. Будинки сейсмічно стійкі, ідеально утепленні зовні.
  •  Дизайн. Самі квартири – компактні, стильні.
  •  Внутрішні зручності. У будинках є безшумні ліфти, підключення до мережі Інтернет, кабельне телебачення і багато інших
  •  Безпека. Територія охороняється – ефективно працює відеоспостереження. Є паркінг.
  •  Інфраструктуру. Будинки розташовані в прекрасному районі міста, де поблизу є все необхідне – школи, дитячі садки, аптека, дитячий майданчик, магазини і, навіть, салон краси.

Особливо актуальною буде покупка такого престижного житла для молодих сімей. Вони обов’язково відзначать високі стандарти будівництва, зручне місце розташування, внутрішній комфорт і планування житла, яку за бажанням замовника можна навіть змінити.

Купити квартиру в новобудові від Будмонтаж-2001 – достойне рішення!

Придбати квартиру в ЖК «Зоряний» – прекрасне бажання для тих, хто думає про майбутнє і благополуччя близьких. Забудовник враховує потреби і можливості кожного свого клієнта, тому можливий і варіант оформлення квартири в розстрочку. Більш детально про сам проект та особливості покупки житла в Чернівцях можна дізнатися на офіційному сайті компанії «Будмонтаж-2001». Вибирайте квартиру і насолоджуйтеся сучасним затишним житлом!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.